Hakkımızda

Hakkımızda

OMAS Makina Otomasyon, Sıvı Dolum Makinaları ve Endüstriyel Otomasyon konularında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Deneyimli kadrosunun sektörel tecrübesini teknolojiyi yakından takip etme duyarlılığı ile birleştiren firmamız, bu sektördeki faaliyetlerini doğrusal bir artış grafiği ile sürdürmektedir.

Üretimi yapılacak makinalar ve sistemler önce bilgisayar ortamında katı modelleme olarak tasarlanmakta, teknik çizimi çıkartılmakta ve yine bilgisayar ortamında simulasyonu yapıldıktan sonra sıfır hata oluşacak şekilde üretime alınmaktadır. Otomasyon sistemi dahil olmak üzere tüm aksamlar kendi imalatımızda bulunduğundan dolayı satış sonrası hizmetlerimizle de müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmaktayız.

İlkemiz; "Önce insan, önce şirket çalışanları, önce müşteri memnuniyeti" dir. Bütün yatırımlarımız insan üzerinedir. Şirket içerisinde güvene dayalı bir birliktelik bulunmaktadır. Bu güveni ve birlikteliği müşterilerimize en iyi şekilde yansıtmaktayız. Firmamız için müşterilerimizin güvenini kazanmak, mali kazanç sağlamaktan daha önceliklidir. Çalışan personellerimizin teknik kalitesinin yüksek oluşu, doğrudan uyguladığımız projelere yansımaktadır. Bu da müşteri memnuniyetini getirmektedir. En büyük ilkemiz; teknik olarak bilgili ve tecrübeli personeli ile müşterinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, kaliteli, optimum maliyetli, efektif çözümler üretmektir. Hedefimiz; sektörde kalıcı olmak, büyümek ve standartları belirlemektir.


Şirketimiz;

- Anahtar teslimi otomasyon sistemleri tasarımı ve uygulaması,
- Gıda, kozmetik ve deterjan sektörü için dolum makinaları üretimi,
- Herma modüllü etiketleme makinaları,
- Kendi üretimimiz servo motorlu etiketleme makinaları,
- Kapak kapatma makinaları,
- Üretimin her aşamasında modernizasyon projeleri,
- Mevcut tesislerinizde kapasite ve kalite arttırma,
- İhtiyaçlarınıza özel AR-GE çalışması yapma,
- Makina montaj ve devreye alma,
- Sistem entegrasyonu,
- Arıza, Bakım, servis ve danışmanlık,
- PLC sistemi konfigürasyon ve programlama,
yapmaktadır.

Scroll